Bio Energy Drink Lemon/Lime 440g

Bio Energy Drink Lemon/Lime 440g

Op voorraad

GRATIS VERZENDING VANAF € 50

Bio Energy Drink Lemon/Lime 440g

De biologische Energy Drink Lemon/Lime is perfect voor duursporters. De drink bevat elektrolyten voor een goede vochtbalans en bevat snelle koolhydraten (rietsuiker en tarwesiroop), die alle energie geven die je nodig hebt voor een intensieve training.

  • Bron van natuurlijke vitamine C, uit acerola
  • Vitamine C helpt vermoeidheid te verminderen
  • Voor hydratatie & energie
  • Perfect bij intensieve of langdurige inspanningen
  • Vegan
  • Isotonic drink in poedervorm om zelf te bereiden
Op voorraad
Gewicht
440g
€ 11,99

Over het product

De Energy Drink Lemon/Lime is onderdeel van een gloednieuw biologisch sportvoeding assortiment- ISOSTAR BIO. Het is een isotone sportdrank met de heerlijke mix van citroen en limoensmaak dat zorgt voor hydratatie voor, tijdens en na het sporten, door de toevoeging van elektrolyten (natrium). Het is de perfecte bondgenoot voor (duur)sporters die het beste willen halen uit hun training. De isotone sportdrank bestaat uit voedingsstoffen die je energie geven tijdens het sporten en de wateropname verhogen, waardoor een goede hydratatie wordt bevorderd.

  • Vitamine C helpt cellen te beschermen tegen oxidatieve stress en vermoeidheid te verminderen.
  • De isotone formule ondersteunt langdurige inspanning en optimale hydratatie: koolhydraat- en elektrolytenoplossingen helpen de prestaties op peil te behouden tijdens langdurige duurtraining en verhogen de wateropname tijdens lichamelijke inspanning.

Door regelmatig (elke 15-20 minuten) kleine slokjes te nemen, voor, tijdens en na het sporten, zal onze drank je helpen de hydratatie te optimaliseren en bij te dragen aan het behoud van prestaties tijdens langdurige inspanningen. De Energy drink Lemon/Lime is ideaal voor trainingen van meer dan 1.30 uur.

  • Hoe te gebruiken

    Meng 2 maatschepjes (40 g) poeder met water om 500 ml drank te bereiden. Te gebruiken voor, tijdens en/of na fysieke inspanning, bij competitie of speciale omgevingsfactoren.
  • Nutritionele waarden

    Voedingswaarde voor 100 g%RI* voor 100gVoedingswaarde per portie **%RI* per portie**
    Energetische waarde (kcal)385191568
    Energetische waarde (kJ)1637662
    Koolhydraten waarvan (g)94363815
    Suikers (g)76843033
    Zout (g)2.3380.9516
    Vitamine C (mg)901133645

    RI = Referentie-Inname

    • *Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
    • **Een portie staat gelijk aan 500ml = 40g + 460ml water
  • Ingrediënten en allergenen

    Rietsuiker*, gedehydrateerde tarwesiroop*, zuurteregelaar: citroenzuur, zeezout, natuurlijk citrusaroma, acerolasap in poedervorm* 0.54%, *Ingrediënten van biologische landbouw.
    Kan sporen van SELDERIJ, EIEREN, MELK, SOJA en GLUTEN (TARWE, GERST, ROGGE, HAVER, SPELT) bevatten.

Secure payment