ESSENTIAL BAR

ESSENTIAL BAR

Uitverkocht
Dit is een verplicht veld.

NU 25% KORTING OP HET GEHELE ASSORTIMENT
GRATIS VERZENDING VANAF € 50

ESSENTIAL BAR

Uitverkocht

Over het product

  • Nutritionele waarden

    Voedingswaarde voor 100 g%RI* voor 100gVoedingswaarde per portie **%RI* per portie**
    Energetische waarde (kcal)360181256
    Energetische waarde (kJ)1510526
    Vet waarvan (g)9.6143.45
    Verzadigde vetzuren (g)3.3171.26
    Koolhydraten waarvan (g)5521197
    Suikers (g)45501618
    Voedingsvezels (g)5.6
    Eiwitten (g)5.4111.94
    Zout (g)0.2540.12
    Vitamine B1 (mg)0.64580.2220

    RI = Referentie-Inname

    • *Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
    • **Een portie staat gelijk aan

Secure payment