Actifood Exotic

Actifood Exotic

Actifood Exotic

Op voorraad

Smaak

Op voorraad
Gewicht
90g
€ 2,95

Over het product

Voel je je futloos tijdens je sporttraining? De Actifood energiegel is de oplossing om je een energieboost te geven! De energiegel bevat 46 gram koolhydraten, is verrijkt met fruitpuree en is uitermate geschikt voor lange en intensieve inspanningen. 

    • 46 g koolhydraten per gel (90 g)
    • Op basis van vruchtenpuree (banaan, mango) en geconcentreerd sap (passievrucht)
    • Bron van vitamine B1, C en E 
    • Kleurstofvrij
    • Ontworpen voor duursporten

    Een exclusieve fruitige samenstelling 

    De exotische Actifood energiegel laat je verrassen door de exclusieve samenstelling. Laat u verleiden door deze nieuwe textuur die zich onderscheidt van andere traditionele gels. De reden? De samenstelling bevat maar liefst 26% vruchtenpuree! Combineer het praktische van deze sportgel met de exotische smaak van banaan en mango en een bijdrage aan vitamine C, E en B1.

    Met een energieformule die bestaat uit fructose en glucose, zal de consumptie van deze Energiegel je begeleiden tijdens jouw hele training en de energie leveren die nodig is voor langdurige inspanning. 

    De energy gel bevat vitamine C, B1 en E en daardoor is deze uiterst geschikt voor de training en inspanning: 

      • Vitamine C helpt vermoeidheid te verminderen;
      • Vitamine B1 -thiamine- en C helpen een normaal energiemetabolisme in stand te houden;
        • Vitamine E, een krachtige antioxidant, draagt bij tot de bescherming van cellen tegen oxidatieve stress.

          Ondersteuning tijdens het sporten 

          Deze energiegel is bedoeld om in te nemen tijdens sportactiviteiten. 

          Het unieke formaat in de vorm van een hersluitbaar zakje is handig om mee te nemen tijdens de wedstrijd. 

          Idealiter wordt de gel in 2 tot 3 doses ingenomen, gecombineerd met water. 

          Meer energie tijdens sportactiviteiten 

          Tijdens duursporten kan de energie opraken. Honger, energieverlies, vermoeidheid, hartkloppingen: dit zijn de eerste tekenen van hypoglykemie. Om dit te voorkomen is het belangrijk om tijdens duursporten regelmatig te eten. Hiervoor kun je ACTIFOOD energiegel gebruiken om koolhydraten te leveren. Deze energiegel is geschikt om te voldoen aan de behoeften van de spierinspanning, met name tijdens een wedstrijd of een langdurige duur-inspanning.

          Voor duursporters 

          De fruitige energiegel is ontworpen voor duursporters (met name hardlopen, fietsen, enz.) en voor elke activiteit die een langdurige (meer dan 1,5 uur) en intense inspanning vereist. Of het nu gaat om training of wedstrijd, ACTIFOOD gel begeleid je bij sportieve uitdagingen.

          • Hoe te gebruiken

            Tijdens het sporten. Intensieve en langdurige oefening (>1u30). Kan in verschillende innames worden geconsumeerd (idealiter 2 of 3).
          • Ingredienten en allergenen

            Glucosestroop, water, bananenpuree 13%, mangopuree 13%, geconcentreerd passievruchtsap 1%, geleermiddel: pectinen, gemodificeerd zetmeel, verdikkingsmiddel: xanthaangom, aroma's, vitamines C, E, B1, conserveermiddel: ascorbinezuur , Bevat natrium
          • Nutritionele waarden

            Voedingswaarde voor 100 g%RI* voor 100gVoedingswaarde per portie **%RI* per portie**
            Energetische waarde (kJ)867782
            Energetische waarde (kcal)204101849
            Koolhydraten waarvan (g)51204618
            Suikers (g)13141213
            Zout (g)0.0510.051
            Vitamine C (mg)61765569
            Vitamine E (mg)5.546542
            Vitamine B1 (mg)0.25230.2220

            De meest volledige en actuele lijst van ingrediënten en informatie omtrent voedingswaarden vind je op de productverpakking.

            RI = Referentie-Inname

            • *Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
            • **Een portie staat gelijk aan 90 g

          Secure payment