Isostar Bio energy gel grapefruit

Bio energy gel grapefruit

Op voorraad

GRATIS VERZENDING VANAF € 50

Bio energy gel grapefruit

De glutenvrije en biologische Energy Gel Grapefruit is speciaal ontworpen voor duursporters. De gel bevat koolhydraten, vitamine C en geeft snelle energie tijdens een intensieve training of klim. De gel is makkelijk in te nemen zonder water en is per portie verpakt.


  • Bron van vitamine C, uit acerola
  • Bron van koolhydraten (19 g/per gel)
  • Bevat cafeïne van ginseng & guarana (10 mg/per gel)
  • Voor een snelle energie
  • Innemen zonder water
  • Glutenvrij
  • Vegan
  • 1 verpakking = 4 los verpakte gels
Op voorraad
Gewicht
100g
€ 9,99

Over het product

De Bio Energy Gel Grapefruit is ontwikkeld door onze sportvoedingsexperts, bevat biologische ingrediënten, is vrij van gluten en is geschikt voor veganisten. De voordelen van de energiegels:

  • Bevat vitamine C van acerola, dat helpt cellen te beschermen tegen oxidatieve stress en vermoeidheid te verminderen.
  • Bron van koolhydraten, onze energiegels worden met name aanbevolen voor gebruik tijdens langdurige of intensieve trainingen.

De gels geven snelle energie door de toevoeging van koolhydraten. Tijdens je fysieke inspanningen kunnen onze energiegels perfect gecombineerd worden met isotone dranken, afhankelijk van de duur van je inspanning: hierdoor kun je variëren in smaken en texturen. We hebben aan onze energiegels citroensap en een snufje zout (natrium) toegevoegd en bevatten naast acerola ginseng en guarana voor een natuurlijke cafeïne.

  • Hoe te gebruiken

    Als tussendoortje voor of na het sporten.
  • Nutritionele waarden

    Voedingswaarde voor 100 g%RI* voor 100gVoedingswaarde per portie **%RI* per portie**
    Energetische waarde (kcal)30015764
    Energetische waarde (kJ)1275323
    Koolhydraten waarvan (g)7529197
    Suikers (g)48531213
    Zout (g)0.3460.12
    Vitamine C (mg)49611215

    RI = Referentie-Inname

    • *Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
    • **Een portie staat gelijk aan 1 zakje = 25 g
  • Ingrediënten en allergenen

    Rijstsiroop*, water, geconcentreerd citroensap*, natuurlijk pompelmoes- limoenaroma, zout, acerola-extract*^2 (0,58%), guaranazaadextract*^2 (0,37%), ginsengwortelextract*^2 (0,1%), ^2bevat maltodextrine*., *Ingrediënten van biologische landbouw.
    Kan sporen van SELDERIJ, EI, VIS, MELK en SOJA bevatten.

Secure payment