Isostar Bio protein bar oat flakes, fig & honey

Bio protein bar oat flakes, fig & honey

Op voorraad

GRATIS VERZENDING VANAF € 50

Bio protein bar oat flakes, fig & honey

De biologische Protein Bar Oat Flakes Fig & Honey met granen en gedroogd fruit bevat een combinatie van plantaardige eiwitten (tarwe en soja) voor herstel en eenvoudige en complexe koolhydraten voor energie. Met deze eiwitreep haal je het maximale uit je prestaties voor, tijdens en na het sporten.

  • Rijk aan plantaardige eiwitten (6,3 g/per reep)
  • Eiwitten dragen bij aan behoud en groei van spiermassa
  • Rijk aan koolhydraten (16 g/per reep)
  • Geen kleurstoffen of conserveringsmiddelen
  • Veggie
Op voorraad
Gewicht
90g
€ 4,99

Over het product

De biologische proteïnerepen zijn gemaakt met ingrediënten uit de biologische landbouw zoals vijgen, dadels of honing. Deze bieden: -

  • Complexe koolhydraten en enkelvoudige suikers, om je energie te geven tijdens je inspanning
  • Eiwitten zijn van plantaardige oorsprong, ze komen uit tarwe en soja. Eiwitten dragen bij aan de groei maar ook aan het behoud van spiermassa.

Deze biologische repen zijn perfect geschikt voor alle sportactiviteiten. Ze zijn perfect om je te ondersteunen bij intensieve inspanningen zoals bodybuilding, crosstraining, fitness of HIIT, maar ook na een langdurige inspanning bijvoorbeeld duursporten of cardiosessies. Onze biologische eiwitrepen zijn ontwikkeld door ons team van sportvoedingsspecialisten en passen perfect in een gezonde levensstijl en een gevarieerd voedingspatroon. Geconsumeerd voor en tijdens het trainen (fitness, bodybuilding, cardio), zullen de repen je helpen de eiwitinname te optimaliseren. De subtiele mix van granen (havervlokken), gedroogd fruit (vijgen en dadels) en honing zorgen voor een heerlijke smaak en textuur.

  • Hoe te gebruiken

    Geniet voor of tijdens uw trainingen en wedstrijden van een eiwitrijke reep.
  • Nutritionele waarden

    Voedingswaarde voor 100 g%RI* voor 100gVoedingswaarde per portie **%RI* per portie**
    Energetische waarde (kcal)379191146
    Energetische waarde (kJ)1597482
    Vet waarvan (g)7.9112.43
    Verzadigde vetzuren (g)0.950.32
    Koolhydraten waarvan (g)5320166
    Suikers (g)3033910
    Eiwitten (g)21426.313
    Zout (g)0.0310.00750.13

    RI = Referentie-Inname

    • *Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
    • **Een portie staat gelijk aan 1 bar van 30 g
  • Ingrediënten en allergenen

    HAVERvlokken* 22%, TARWE-eiwitten*, gedroogde vijgen* 15,8%, rijstsiroop*, honing* 11%, getextureerde SOJAeiwitten*, oliezuurrijke zonnebloemolie*, bruine rietsuiker*, gedroogde dadelblokjes*, * Ingrediënten van biologische landbouw.
    Kan sporen van NOTEN (AMANDEL, HAZELNOOT), MELK, EI en SESAMZAAD bevatten.

Secure payment